Vytisknout tuto stránku

5. ročník

Číst 225 krát

Ve dnech 8. a 9.11. se v Uherském Ostrohu uskutečnil již 5. ročník Dne sportu a světel života proti rakovině. Jako každý rok byla akce věnována památce Ivana Klaudy I., který před 5 lety podlehl rakovině prostaty, protože podcenil prevenci.

Opět se ve sportovní hale hodně cvičilo. V pátek proběhla nabitá Neon Jumping show, v sobotu se cvičil Pilates, Tabata, Crossfit, Taebo a Piloxing a Strečink…

Sportovní program doplnili svým programem v sobotu dopoledne Čiperkové, gymnastky a děti z mateřské školky v Uherském Ostrohu a také mladé jumperskénaděje..

Odpoledne to v hale roztančily svou brazilskou show UniqueQueens ze Zlína a taneční škola Lenka z Uherského Hradiště. Dokonalý návrat do minulosti předvedly zdatné seniorky, které vystřihly Poupata ze spartakiády.

Sportovní část proběhla za podpory Filipa Trojovského z CrossfitDestiny, který ukázal své umění zejména během soutěže v nadhozu.

Závěr akce patřil předání výtěžku čtyřem onkologicky nemocným dětem z okolí Uherského Ostrohu a NFDO KRTEK. Výtěžek akce předčil všechna očekávání a vyšplhal se na úctyhodných 271.719,-Kč!!!

Charitativní akce vyvrcholila ohňostrojem a koncertem Martina Šafaříka a posléze slovenských zlatých slavíků kapely DESmod…Poté se až do rána tančilo s kapelou MaMi..

Pořadatelé akce by touto formou chtěli poděkovat všem partnerům, sponzorům a dobrovolníkům, bez kterých by akci nebylo možné uspořádat v tak ohromném rozsahu…

Děkujeme, že pomáháte s námi………………………………… manželé KlaudoviRelax21

Video z akce: